Paskolos suma:
Mėnesio įmoka:
Paskolos terminas:
Metinė paskolos palūkanų norma:
Pirma įmoka: po 3 mėn.
Bendra mokėtina palūkanų suma:
Paskolos administravimo mokestis:
Viso grąžintina suma:
BVKKMN:
   
Pasirinkite paskolos sumą
Pasirinkite terminą
Pasiūlymai yra asmeniniai ir sąlygos gali skirtis. Visos paskolos »

Greitieji kreditai internetu

Credit24 greitieji kreditai yra patogūs, lankstūs ir orientuoti į daugumos klientų poreikius. Siūlome greitus kreditus nuo 100 iki 5000 € – Jūsų patogumui visuomet, kai tik prireiks papildomų pinigų kasdienėms išlaidoms, atostogoms ar didesnės vertės pirkiniui. Priklausomai nuo klientų poreikių, kreditai gali būti suteikiami nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Maksimalus BVKKMN – 139 %.

Credit24 kreditas – tai greita ir patogi išeitis skolintis tuomet, kai to labiausiai reikia. Siūlome lanksčias kreditų grąžinimo sąlygas ir greitą pinigų pervedimą – pageidaujama kredito suma Jūsų sąskaitą pasieks per 15 minučių!

Lanksčios kreditų sąlygos

Kreditų grąžinimas – tik po 3 mėnesių!

Atsipalaiduokite, Jums nebereikia skubėti! Rūpindamiesi Jūsų patogumu suteikiame galimybę sumokėti pirmas įmokas už Credit24 kreditus tik praėjus 3 mėnesiams. O tiems, kas nuspręs padengti kreditus per 60 dienų, reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą! Pasiūlymas galioja ir „ŠEIMOS kreditams“. Akcijos laikas ribotas.

ŠEIMOS kreditai – dar geresnės sąlygos!

Siūlome dar patogesnes sąlygas šeimos sumanymų įgyvendinimui! Bendriems Jūsų tikslams ir sprendimams - Credit24 „ŠEIMOS kreditai“, kuriuos dabar dar lengviau gauti ir grąžinti. Pildydami paraišką nurodykite, kad pinigai skirti „Šeimos reikmėms“, tuomet pateikite sutuoktinio duomenis ir gaukite geriausią kredito pasiūlymą!

Patogus kreditų grąžinimas

Kreditų atidėjimas vienam mėnesiui

Klientui pageidaujant, Credit24 savitarnoje einamieji kreditų mokėjimai gali būti atidedami vienam mėnesiui. Jei renkatės šią paslaugą, Jums tereiks sumokėti palūkanas už einamojo mėnesio įmoką, o visos likusios kreditų įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį.

Ką daryti, jei patiriate sunkumų grąžindami kreditus?

Primename, kad klientams, vėluojantiems sumokėti kreditų įmokas, siunčiami priminimai ir priskaičiuojami 0,05 % dydžio delspinigiai nuo vėluojamos sumokėti sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Jei finansiniai įsipareigojimai nevykdomi ilgesnį laiką, šių asmenų bylos yra perduodamos skolų išieškojimo įmonei, o informacija apie jų įsiskolinimus pateikiama viešame skolininkų registre – tai gali turėti neigiamos įtakos asmenų kredito reitingui ir mažinti galimybę gauti kreditus ateityje.

Jei laiku negalite atlikti mokėjimo, susisiekite su Credit24 specialistais – kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau sprendimų galėsime pasiūlyti. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir pageidavimų, galėsime pritaikyti tiek įmokų atidėjimą, tiek įmokų sumažinimą (pasirenkant ilgesnį kredito grąžinimo terminą). Esant poreikiui, siūlome kitų bendrovių išduotų kreditų refinansavimo galimybę.

Tipinis Credit24 teikiamų kreditų pavyzdys:

Jei skolinatės 500 € sumą 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49 %, mėnesinė įmoka – 26,71 €. Tai reiškia, kad iš viso sumokėsite 961,08 €. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63 %. Primename, kad asmeninių kreditų pasiūlymai gali skirtis individualiu atveju.

Informacija

8 5 2430389 visą parą
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 22.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Naujiena!
Paskolos verslui.
Patogus būdas gauti pinigų individualios veiklos ar įmonės reikmėms per 1 dieną.

Sužinoti daugiau >Paskolą iki 5000 € galite gauti ir: „Maxima“ parduotuvėse, „IKI“ parduotuvėse, „PayPost“ skyriuose, „Perlas“ terminaluose.

Rasti artimiausią »


Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją