Paskolos suma:
Mėnesio įmoka:
Paskolos terminas:
Metinė paskolos palūkanų norma:
Pirma įmoka: po 2 mėn.
Bendra mokėtina palūkanų suma:
Paskolos administravimo mokestis:
Viso grąžintina suma:
BVKKMN:
   
Pasirinkite paskolos sumą
Pasirinkite terminą
Pasiūlymai yra asmeniniai ir sąlygos gali skirtis. Visos paskolos »

Greitas kreditas internetu

Credit24 greitas kreditas yra patogus, lankstus ir orientuotas į daugumos klientų poreikius. Siūlome greitą kreditą nuo 100 iki 5000 € – Jūsų patogumui visuomet, kai tik prireiks papildomų pinigų kasdienėms išlaidoms, atostogoms ar didesnės vertės pirkiniui. Priklausomai nuo klientų poreikių, kreditas gali būti suteikiamas nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Maksimalus BVKKMN – 139 %.

Credit24 kreditai – tai greita ir patogi išeitis skolintis tuomet, kai to labiausiai reikia. Siūlome lanksčias kredito grąžinimo sąlygas ir greitą pinigų pervedimą – pageidaujama kredito suma Jūsų sąskaitą pasieks per 15 minučių!

Lanksčios kredito sąlygos

Kredito grąžinimas – tik po 3 mėnesių!

Atsipalaiduokite, Jums nebereikia skubėti! Rūpindamiesi Jūsų patogumu suteikiame galimybę sumokėti pirmą įmoką už Credit24 kreditą tik praėjus 3 mėnesiams. O tiems, kas nuspręs padengti kreditą per 60 dienų, reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą! Pasiūlymas galioja ir „ŠEIMOS kreditui“. Akcijos laikas ribotas.

ŠEIMOS kreditas – dar geresnės sąlygos!

Siūlome dar patogesnes sąlygas šeimos sumanymų įgyvendinimui! Bendriems Jūsų tikslams ir sprendimams - Credit24 „ŠEIMOS kreditas“, kuriuos dabar dar lengviau gauti ir grąžinti. Pildydami paraišką nurodykite, kad pinigai skirti „Šeimos reikmėms“, tuomet pateikite sutuoktinio duomenis ir gaukite geriausią kredito pasiūlymą!

Patogus kredito grąžinimas

Kredito atidėjimas vienam mėnesiui

Klientui pageidaujant, Credit24 savitarnoje einamasis kredito mokėjimas gali būti atidedamas vienam mėnesiui. Jei renkatės šią paslaugą, Jums tereiks sumokėti palūkanas už einamojo mėnesio įmoką, o visa likusi kredito įmoka bus nukelta mėnesiui į priekį.

Ką daryti, jei patiriate sunkumų grąžindami kreditą?

Primename, kad klientams, vėluojantiems sumokėti kredito įmoką, siunčiami priminimai ir priskaičiuojami 0,05 % dydžio delspinigiai nuo vėluojamos sumokėti sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Jei finansiniai įsipareigojimai nevykdomi ilgesnį laiką, šių asmenų bylos yra perduodamos skolų išieškojimo įmonei, o informacija apie jų įsiskolinimus pateikiama viešame skolininkų registre – tai gali turėti neigiamos įtakos asmenų kredito reitingui ir mažinti galimybę gauti kreditą ateityje.

Jei laiku negalite atlikti mokėjimo, susisiekite su Credit24 specialistais – kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau sprendimų galėsime pasiūlyti. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir pageidavimų, galėsime pritaikyti tiek įmokų atidėjimą, tiek įmokų sumažinimą (pasirenkant ilgesnį kredito grąžinimo terminą). Esant poreikiui, siūlome kitos bendrovės išduoto kredito refinansavimo galimybę.

Tipinis Credit24 teikiamo kredito pavyzdys:

Jei skolinatės 500 € sumą 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49 %, mėnesinė įmoka – 26,71 €. Tai reiškia, kad iš viso sumokėsite 961,08 €. Šiuo atveju bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63 %. Primename, kad asmeninio kredito pasiūlymas gali skirtis individualiu atveju.

Informacija

8 5 2430389 visą parą
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 22.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Naujiena!
Paskolos verslui.
Patogus būdas gauti pinigų individualios veiklos ar įmonės reikmėms per 1 dieną.

Sužinoti daugiau >Paskolą iki 5000 € galite gauti ir: „Maxima“ parduotuvėse, „IKI“ parduotuvėse, „PayPost“ skyriuose, „Perlas“ terminaluose.

Rasti artimiausią »


Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfo

NEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją