Paskolos suma:
Mėnesio įmoka:
Paskolos terminas:
Metinė paskolos palūkanų norma:
Bendra mokėtina palūkanų suma:
Paskolos administravimo mokestis:
Viso grąžintina suma:
BVKKMN:
   
Pasirinkite paskolos sumą
Pasirinkite terminą
Pasiūlymai yra asmeniniai ir sąlygos gali skirtis. Visos paskolos »

CREDIT24 greitas kreditas internetu

Kai prireikia didesnės pinigų sumos, Jūsų patogumui Credit24 greitas kreditas, kuris gali būti suteiktas nuo 100 iki 5000€ sumai, nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Maksimalus BVKKMN – 139%. Credit24 kreditas – tai greita ir patogi išeitis, nes Credit24 pasiūlys palankias ir lanksčias kredito grąžinimo sąlygas, o pageidaujamą sumą perves į Jūsų sąskaitą per kelioliką minučių.

Pirma įmoka už gautą kreditą tik po 3 mėnesių!

Dabar pirma įmoka už Credit24 kreditą gali būti mokama tik po 3 mėnesių, o padengę kreditą per 60 dienų galėsite grąžinti tik pasiskolintą sumą. Tokio kredito pasiūlymas galioja ir „ŠEIMOS kreditui“. Akcijos laikas ribotas!

24 mėn. kreditas pigiau!

Jeigu Jums reikia papildomų lėšų, Credit24 suteikia puikią progą įgyvendinti savo planus dabar, nes palūkanos bet kuriam 24 mėnesių trukmės kreditui yra sumažintos net 20%.

ŠEIMOS kreditas – dar geresnis pasiūlymas šeimoms

Credit24 „ŠEIMOS kreditas“ padės įgyvendinti bendrus Jūsų šeimos sumanymus. Pildydami paraišką pasirinkite tikslą „Šeimos reikmėms“, nurodykite sutuoktinio duomenis ir gaukite dar geresnį pasiūlymą „ŠEIMOS kreditui“.

Ką daryti patiriantiems sunkumus grąžinant kreditą?

Vėluojantiems atlikti įmokas už gautą kreditą patariame nedelsiant kreiptis į Credit24 specialistus. Kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau galimų sprendimų pasiūlysime. Galėsime pasiūlyti tiek kredito įmokos atidėjimą, tiek įmokos sumažinimą pasirenkant ilgesnį terminą, o taip pat kitos bendrovės išduoto kredito refinansavimą.

Vėluojantiems sumokėti kredito įmokas siunčiami priminimai, o taip pat priskaičiuojami 0,05% dydžio delspinigiai nuo vėluojamos sumokėti sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Ilgiau nevykdančių savo įsipareigojimus asmenų bylos perduodamos skolų išieškojimo įmonei, o informacija apie jų įsiskolinimus pateikiama viešame skolininkų registre. Visa tai gali neigiamai atsiliepti šių asmenų kredito reitingui bei ženkliai sumažinti galimybes jiems gauti kreditą ateityje.

Kredito atidėjimas vienam mėnesiui

Esant reikalui, einamasis kredito mokėjimas gali būti atidėtas vienam mėnesiui tiesiog Credit24 savitarnoje. Pasirinkę šią paslaugą tiesiog sumokėkite palūkanas už einamojo mėnesio įmoką, o visos likusios Jūsų kredito įmokos bus nukeltos vienam mėnesiui į priekį.

Credit24 siūlomo tipinio kredito pavyzdys:

Pasiskolinus 500€ 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49%, mėnesinė įmoka 26,71€, iš viso sumokėsite 961,08€. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63%. Asmeninio kredito pasiūlymas gali skirtis.

Informacija

8 5 2430389 visą parą
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 22.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Naujiena!
Paskola, kurios nereikia grąžinti!

Nuo 09.11 iki 10.10 kas savaitę išrinksime po vieną klientą, kuriam nereikės grąžinti paskolos.
Skaityti sąlygas >


Perlas

Naujiena!
Nuo šiol „Credit24“ ir „Perlas“ terminaluose. Net 1700 naujų vietų šalia Jūsų namų! (Išskyrus Norfa ir Rimi)Paskolą iki 5000 € galite gauti ir: „Maxima“ parduotuvėse, „IKI“ parduotuvėse, „PayPost“ skyriuose, „Perlas“ terminaluose.

Rasti artimiausią »


Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfoNEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją