Paskolos suma:
Mėnesio įmoka:
Paskolos terminas:
Metinė paskolos palūkanų norma:
Bendra mokėtina palūkanų suma:
Paskolos administravimo mokestis:
Viso grąžintina suma:
BVKKMN:
   
Pasirinkite paskolos sumą
Pasirinkite terminą
Pasiūlymai yra asmeniniai ir sąlygos gali skirtis. Visos paskolos »

CREDIT24 greitos paskolos internetu

Kai prireikia didesnės pinigų sumos kasdienėms išlaidoms ar stambesniam pirkiniui, Jūsų patogumui Credit24 greitos paskolos. Credit24 paskolos gali būti suteikiamos nuo 100 iki 5000 € sumai, nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Maksimalus BVKKMN – 139%. Credit24 paskolos – tai greita ir patogi išeitis, nes pasiskolinti galite tada, kai Jums labiausiai to reikia. Credit24 siūlo palankias ir lanksčias paskolų grąžinimo sąlygas, o pageidaujamą sumą perves į Jūsų sąskaitą per kelioliką minučių.

Atsipalaiduokite! Gautas paskolas pradėsite grąžinti tik po 3 mėnesių!

Gera, kad galite atsipalaiduoti ir neskubėti. Dabar pirmos įmokos už Credit24 paskolas gali būti mokamos tik po 3 mėnesių, o padengę paskolas per 60 dienų galės grąžinti tik pasiskolintą sumą. Tokie paskolų pasiūlymai galioja ir „ŠEIMOS paskoloms“. Akcijos laikas ribotas!

Visos 24 mėn. paskolos pigiau!

Galbūt Jums reikia naujos buitinės technikos, nedidelio remonto ar medicininių paslaugų? Dabar yra puiki proga įgyvendinti savo planus, nes visoms 24 mėnesių paskoloms palūkanos yra sumažintos net 20%.

ŠEIMOS paskolos - lengviau gauti ir grąžinti!

Credit24 „ŠEIMOS paskolos“ padeda įgyvendinti bendrus šeimos sumanymus. Pildydami paraišką pasirinkite tikslą „Šeimos reikmėms“, nurodykite sutuoktinio duomenis ir gaukite dar geresnį „ŠEIMOS paskolos“ pasiūlymą.

Ką daryti patiriantiems sunkumus grąžinant paskolas?

Vėluojantiems atlikti įmokas už gautas paskolas patariame nedelsiant kreiptis į Credit24 specialistus. Kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau galimų sprendimų pasiūlysime. Galėsime pasiūlyti tiek paskolų įmokų atidėjimą, tiek įmokų sumažinimą pasirenkant ilgesnį terminą, o taip pat kitų bendrovių išduotų paskolų refinansavimą.

Vėluojantiems sumokėti paskolų įmokas siunčiami priminimai, o taip pat priskaičiuojami 0,05% dydžio delspinigiai nuo vėluojamos sumokėti sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Ilgiau nevykdančių savo įsipareigojimus asmenų bylos perduodamos skolų išieškojimo įmonei, o informacija apie jų įsiskolinimus pateikiama viešame skolininkų registre. Visa tai gali neigiamai atsiliepti šių asmenų kredito reitingui bei ženkliai sumažinti galimybes jiems gauti paskolas ateityje.

Paskolų atidėjimas vienam mėnesiui

Esant reikalui, einamieji paskolų mokėjimai gali būti atidedami vienam mėnesiui tiesiog Credit24 savitarnoje. Pasirinkusiems šią paslaugą tereikia sumokėti palūkanas už einamojo mėnesio įmoką, o visos likusios paskolų įmokos nukeliamos vienam mėnesiui į priekį.

Credit24 siūlomų paskolų tipinis pavyzdys:

Pasiskolinus 500€ 36 mėnesiams, metinė palūkanų norma sudarys 49%, mėnesinė įmoka 26,71€, iš viso sumokėsite 961,08€. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma sudarys 63%. Asmeninių paskolų pasiūlymai gali skirtis.

Informacija

8 5 2430389 visą parą
8 700 80020
paskola telefonu
Skype
info@credit24.lt
“Atsakymą
pateiksime per 1 val.”
Klientai aptarnaujami
8.00 – 22.00 val.
(I-VII)
faks. 8 5 2784513

Naujiena!
Paskola, kurios nereikia grąžinti!

Nuo 09.11 iki 10.10 kas savaitę išrinksime po vieną klientą, kuriam nereikės grąžinti paskolos.
Skaityti sąlygas >


Perlas

Naujiena!
Nuo šiol „Credit24“ ir „Perlas“ terminaluose. Net 1700 naujų vietų šalia Jūsų namų! (Išskyrus Norfa ir Rimi)Paskolą iki 5000 € galite gauti ir: „Maxima“ parduotuvėse, „IKI“ parduotuvėse, „PayPost“ skyriuose, „Perlas“ terminaluose.

Rasti artimiausią »


Lietuvos bankas

Mūsų veiklą prižiūri Lietuvos bankas


CreditInfoNEMOKAMAI sužinokite savo kredito istoriją